Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Jesteś tu: ikona Strona główna ikona Kosiarka Automatyczna Automower

Sprzedaż

ratalna

Możliwości zakupu na raty, bez zaświadczenia w kilka minut !
ikona
ikona

dowiedz się więcej

Kosiarka Automatyczna Automower

 

Posiadamy w ofercie wszystkie dostępne w Polsce

 

modele kosiarki automatycznej Husqvarna Automower:

 

 

Automower 220 AC

 

Automower 230 ACX

 

Automower
Solar Hybrid

 

kosiarka automatyczna kosiarka automatyczna kosiarka automatyczna zasilana energia słoneczną

 

 

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automowerto najnowszej generacji maszyny do pielęgnacji trawnika. Nazywane są one "wehikułem czasu wolnego" bądź "ogrodnikiem, który wykonuje swą pracę 24 godziny na dobę". Dlaczego? Ponieważ są one w pełni zautomatyzowane i nie wymagają nadzoru nad swoją pracą.

 

Kosiarka Automowerjest zasilana przez wbudowany akumulator i porusza się po trawniku w sposób nieregularny, tnąc trawę z dużą częstotliwością, dzięki czemu pozostawia na tyle drobne ścinki, że te rozkładają się na trawniku jako nawóz, eliminując jednocześnie problem bio-odpadu. Kosiarka Automowerpracuje wewnątrz pętli indukcyjnej wyznaczonej na obrzeżach trawnika przez specjalny przewód ograniczający (wysokiej jakości kabel miedziany, podwójnie ekranowany), mocowany na powierzchni ziemi lub ok. 20 cm pod jej powierzchnią. Po dotarciu do przewodu ograniczającego, kosiarka Automower™ obraca się i podąża w innym kierunku.

 

A kiedy zabraknie jej energii...? Kosiarka Automower™  sama podąży do stacji ładującej, umieszczonej na terenie trawnika, by tam naładować akumulator, po czym z powrotem wyruszy na trawnik.

 
Jeszcze nigdy wcześniej trawnik nie był tak zadbany jak pod opieką kosiarki Automower™!

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak działa kosiarka Automower™, zapraszamy do galerii multimediów.

 

 

 

 

Najważniejsze cechy kosiarek automatycznych Automower ™:

 

 

1. Pielęgnacja trawnika


Od dawna wiadomo, że im częściej kosi się trawę, tym korzystniej dla murawy. Kosiarka automatyczna nieustannie ścina świeże źdźbła trawy z odrastających milimetrów, dzięki czemu nie pozwala na ich przerośnięcie i kępowacenie.
Co nie mniej istotne, cieniutkie i niezwykle ostre noże faktycznie odcinają fragmenty trawy a nie odrywają je, jak ma to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych noży o stosunkowo szerokiej krawędzi natarcia, zarówno w kosiarkach spalinowych, jak i w traktorkach.

 

2. Bezpieczeństwo

 

W razie uniesienia kosiarki Automower™ bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto, noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower™ napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.

 

3. Wydajność

 

To, czy Automower™ ma pracować non-stop przez 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od użytkownika. Trzy niewielkie noże wykonują staranne cięcia, a pracująca w trybie ciągłym kosiarka kosi trawnik z dużą częstotliwością. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik.

 

4. Wytrzymałość

 

Kosiarka Automower™ może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii. Koła napędowe zapewniają doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach.

 

5. Ochrona środowiska

 

Kosiarka Automower™ jest zasilana elektrycznie, natomiast wersja Solar Hybrid jest także wspomagana energią słoneczną -  żadna z maszyn nie wytwarza zanieczyszczeń. kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel. Niskie zużycie energii umożliwia im pracę za niewielką część kosztu użytkowania innych, konwencjonalnych kosiarek.


 

Automower 220 AC

 

kosiarka automatyczna automower 220 ac

 

Model ten wyposażony jest w wysokiej jakości akumulator o pojemności 2,2 Ah, dzięki czemu jego maksymalny zakres koszenia to 1800 m2 trawnika. Automower 220 AC obkasza około 75 m2 trawnika na godzinę!

 

  

 

 

Jego szerokość koszenia to 22 cm. Wysokość koszenia trawy
ustalamy dowolnie od 2 do 6 cm.

 

  

 

 

Kosiarka ta pracuje w powtarzających się cyklach - 45 minut ładowania (warunki standardowe), 40 minut pracy.

 

  

 

 

Posiada  2 niezależne, elektryczne silniki kół i bieżnikowane koła, dzięki czemu porusza się ze standardową prędkością 42 cm/s.

 

  

 

 

Panel programowania składa się z żółtego wyświetlacza i 19-klawiszowej, podświetlanej klawiatury.

 

  

 

 

Istnieje możliwość założenia przewodu doprowadzającego, który ułatwia odnajdywanie się kosiarce w ogrodzie o skomplikowanej topografii.

 

  

 

 

Automower 220 AC wyposażono w kod PIN oraz alarm, które skutecznie chronią kosiarkę przed kradzieżą. Ponadto posiada brzęczyk MCB i zewnętrzny głośnik.

 

 

Jej waga to jedyne 9,0 kg, a wymiary 71x55x30 cm. Maksymalne zużycie energii elektrycznej to tylko 25 kWh na miesiąc dla górnego zakresu koszenia.

 

 

Automower 230 ACX

 

kosiarka automatyczna automower 230 acx

 

Model ten wyposażony jest w dwa niezależne od siebie, wysokiej jakości akumulatory, każdy o pojemności 2,2 Ah, dzięki czemu jego maksymalny zakres koszenia to aż 3000 m2 trawnika. Automower 230 ACX obkasza około 125 m2 trawnika na godzinę!

 

  

 

 

Jego szerokość koszenia to 22 cm. Wysokość koszenia trawy
ustalamy dowolnie od 2 do 6 cm.

 

  

 

 

Kosiarka ta pracuje w powtarzających się cyklach - 45 minut ładowania (warunki standardowe), 90 minut pracy.

 

  

 

 

Posiada  2 mocniejsze silniki kół i lepiej bieżnikowane koła, dzięki czemu porusza się ze zwiększoną prędkością 55 cm/s, co przekłada się bezpośrednio na większą wydajność tego modelu.

 

  

 

 

Panel programowania składa się z niebieskiego wyświetlacza i 19-klawiszowej, podświetlanej klawiatury. Automower 230 ACX wyróżnia także estetyczna stalowo-szara obudowa, przedni gumowy zderzak i kołpaki na kołach.

 

  

 

 

Istnieje możliwość założenia aż 2 przewodów doprowadzających, które w wyczerpujący sposób ułatwiają kosiarce odnajdywanie się w ogrodzie o najbardziej skomplikowanej topografii.

 

  

 

 

Automower 230 ACX wyposażono w kod PIN oraz alarm, które skutecznie chronią kosiarkę przed kradzieżą. Ponadto posiada brzęczyk MCB i zewnętrzny głośnik.

 

 

Jej waga to jedyne 10,7 kg, a wymiary 71x55x30 cm. Maksymalne zużycie energii elektrycznej to tylko 40 kWh na miesiąc dla górnego zakresu koszenia.

 

 

 

Automower Solar Hybrid

 

Pierwsze kosiarki automatyczne Automower z początku lat '90 ubiegłego wieku powstały z założenia jako urządzenia napędzane energią słoneczną. Proponowany dziś Automower Solar Hybrid jest doskonałym robotem do koszenia trawy z II generacji rodziny Automower. Jak wskazuje jego nazwa, jest to zaawansowane technologicznie urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie cechy AM 220 AC, ponieważ wyposażone jest tylko w jeden akumulator o pojemności 2,2 Ah, przez co w przypadku braku światła słonecznego (np. w nocy) zachowuje się jak ten właśnie model. Jednak dzięki wysoko wydajnej baterii solarnej maksymalny zakres koszenia dla Solar Hybrid wzrasta do 2200 m2 trawnika bez zużycia energii elektrycznej dla drugiego akumulatora. Automower Solar Hybrid obkasza około 90 m2 trawnika na godzinę!

 

  

 

 

Automower Solar Hybrid jest najbardziej ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniem na rynku ogrodniczym, które zapewnia najwyższe standardy w dziedzinie pielęgnacji trawnika. Jego szerokość koszenia to 22 cm, a wysokość dowolna w przedziale od 2 do 6 cm.

 

  

 

 

Kosiarka ta pracuje w powtarzających się cyklach - 45 minut ładowania (czas standardowy), 60 minut pracy. Ujawnia się tu kolejna cecha hybrydowa, ponieważ łączy w sobie cechy doposażonego modelu AM 230 ACX.

 

  

 

 

Posiada  2 mocniejsze silniki kół i lepiej bieżnikowane koła, poruszając się ze standardową prędkością 42 cm/s. Przyczyną zwiększonej wydajności Solar Hybrid jest bezpośrednio bateria słoneczna, umieszczona na grzbiecie tego modelu, która nie doładowuje akumulatora w trakcie pracy, lecz jest niezależnym źródłem zasilania.

 

  

 

 

Panel programowania, składający się z wyświetlacza i 16-klawiszowej, podświetlanej klawiatury, ukryty został pod otwieraną na bok płytą baterii słonecznej. Granatowy kolor panelu baterii w połaczeniu ze stalowo-szarą obudową nadają kosiarce niepowtarzalnie futurystyczny wygląd.

 

  

 

 

Istnieje możliwość założenia aż 2 przewodów doprowadzających, które w wyczerpujący sposób ułatwiają kosiarce odnajdywanie się w ogrodzie o bardzo skomplikowanej topografii.

 

  

 

 

Automower Solar Hybrid wyposażono w kod PIN oraz głośny alarm, które skutecznie chronią kosiarkę przed kradzieżą. Ponadto posiada brzęczyk MCB i zewnętrzny głośnik.

 

 

Jej waga to jedyne 10 kg, a wymiary 71x55x31 cm. Maksymalne zużycie energii elektrycznej w dużym stopniu dzięki zastosowaniu baterii słonecznej zostało znacząco obniżone do zakresu 20-25 kWh na miesiąc dla górnej wydajności koszenia.

 

 

 

 

Umów się na darmowy pokaz we własnym ogrodzie pod numerem telefonu 504 227 204, pisząc na adres automower@agrotech-poznan.pl lub poprzez formularz zamówień.

 

Przejdź bezpośrednio do strony sklepu - Automower™.

 

Kontakt z nami

tel.: 504 227 204
sklep@agrotech-poznan.pl
ikona

zobacz wiecej

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego...
ikona

zobacz wiecej

ikona
AgroTech Poznań Autoryzowany Dealer Husqvarna
Realizacja: Dpl Agency - dplagency.pl


ikona Polityka Prywatności Cookie ikona Agrotech na G+

Agrotech
ul. Bytomska 5a 61-403 Poznań
tel. 61 810 46 35 e-mali: sklep@agrotech-poznan.pl